Aktualności

W animacjach jest pewna wyjątkowość, która przyciąga przed telewizory osoby w każdym wieku. Dobra kreskówka potrafi wciągnąć całą rodzinę i sprawić, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Twórcy „The Amazing World of Gumball” oraz stacja Cartoon Network pracują nad nowym projektem – czy szykuje się hit na miarę niebieskiego kota?

Kreskówka będzie nosić tytuł „Elliott from Earth” i zapowiadana jest jako „sitcom science fiction”. Głównym bohaterem jest pochodzący z ziemi Elliott, który pewnego dnia orientuje się, że znajduje się na statku kosmicznym przemierzającym galaktykę. Poza kosmitami na pokładzie poznaje także… dinozaura.

Kadr z animacji

Twórcą serialu jest Guillaume Cassuto, scenrzysta i kierujący produkcją „The Amazing World of Gumball”. W skład zespołu zajmującego się nowym projektem wchodzi spora część osób, które pracowały przy historii Gumballa. „Elliott from Earth” otrzymał zamówienie na dwadzieścia odcinków trwających po ok. 10 minut. Cassuto wypowiedział się dla portalu cartoonbrew.com na temat produkcji:

Historia Elliotta przez długi czas krążyła w mojej głowie, a praca nad „Gumballem” w wielu aspektach dała mi unikalne spojrzenie na to, jak ożywić ten projekt. Jestem podekscytowany szansą przedstawienia światu Elliotta oraz bardzo dumny z pracy zespołu, który mi towarzyszy. Mam nadzieję, że dzieci oraz fani pokochają Elliotta tak samo jak my.

Produkcja kreskówki rozpocznie się we wrześniu tego roku.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Amazing World of Gumball

Przygody 12-letniego Gumballa i jego rodziny mieszkającej w miasteczku Elmore. Wttersonowie to zwykła rodzina. Ojciec jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje …