Aktualności

Na temat przyszłości serialu „Mr. Robot” spekulowano już od dłuższego czasu. Twórca serialu, Sam Esmail, za pośrednictwem Instagrama poinformował fanów serii o kontynuacji produkcji.

13 grudnia wyemitowany został finałowy odcinek trzeciego już sezonu „Mr. Robot”. Pomimo zarzutów o słabnącym poziomie, wśród widzów serial cieszy się nadal dużą popularnością. W dzień finałowego odcinka trzeciego sezonu Sam Esmail poinformował na Instagramie, że „Mr. Robot” doczeka się kolejnego sezonu, a prace nad scenariuszem właśnie ruszyły.

 

Calm down everyone. #MrRobot season_4.0 writers' room is officially open for business.

Post udostępniony przez Sam Esmail (@samesmail) 13 Gru, 2017 o 6:59 PST

 

Pierwszy sezon „Mr. Robot” wzbudził zachwyt widzów na całym świecie. Wyjątkowo złożona i zagmatwana opowieść o losach genialnego hakera, który z czysto ideologicznych pobudek postanawia utrzeć nosa kapitalistycznemu światu, stała się nową jakością wśród seriali. Podróż w głąb nie do końca zdrowego umysłu głównego bohatera otworzyła drzwi do zagadkowych historii, które stały się obecnie normą wśród seriali.

 

Na chwilę obecną nie podano żadnych szczegółowych informacji na temat obsady ani daty premiery.

Źródło: tvline.com
 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Mr. Robot

Pesymistyczna antyutopia o świecie, którym rządzą złe korporacje, a walczą z nimi niesympatyczni hakerzy pod przywództwem Pana Robota. Ten do gry wciąga genialnego, …