Aktualności

Aktorka znana z licznych filmowych ról tym razem wystąpi w serialu. Facebook zamówił 10-odcinkowy komediodramat. Elizabeth Olsen będzie również jego producentką wykonawczą.

Facebook Watch to uruchomiona w zeszłym roku usługa platformy społecznościowej, obecnie dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych. Pozwala ona przeglądać materiały wideo zarówno od amatorów, jak i uznanych twórców. Nie jest znana data wprowadzenia jej na polski rynek.

Zamówienie nienazwanego jeszcze projektu to mocny ruch ze strony serwisu. Serial początkowo miał powstać dla stacji Showtime. Nie ujawniono oficjalnej fabuły produkcji, wiadomo jedynie, że będzie to komediodramat, a Elizabeth Olsen wcieli się w młodą wdowę, która musi sobie poradzić z żałobą, próbując odnowić dawne znajomości. Za scenariusz odpowiada Kit Steinkellner („Z: The Beginning of Everything”). Zamówiono 10-odcinkowy sezon. Showrunnerką została Lizzy Weiss („Switched at Birth”), a reżyserią zajmie się James Ponsoldt („Master of None”).

Elizabeth Olsen, komediodramat, Facebook Watch, Civil War
Kadr z filmu „Captain America: Civil War”

 

Elizabeth Olsen to 28-letnia aktorka znana między innymi z występów w filmach należących do Marvel Cinematic Universe – „Avengers: Age of Ultron” czy „Captain America: Civil War”. Jest młodszą siostrą bliźniaczek Mary-Kate i Ashley Olsen. Na temat najnowszego projektu dla usługi Facebook Watch wypowiedziała się następująco:

Nie mogłabym być bardziej dumna z ekipy, którą sprowadziliśmy do tego serialu. Historia napisana przez Kita była mi bliska i droga latami, nie mogę się doczekać, aż podzielimy się naszym mrocznym, zabawnym i skomplikowanym serialem ze światem.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.