Aktualności

Postać Elasti-Woman pojawi się w dwóch serialach. Potwierdzono także aktorkę, która się w nią wcieli.

Niedawno zakończono zdjęcia do „Titans”, a jak wiadomo serial ten otworzy drzwi innemu – „Doom Patrol”. Główne postacie mają pojawić się najpierw w opowieści o Robinie i jego ekipie, a następnie otrzymają własny serial. Wśród tych postaci będzie Elasti-Woman.

Na potrzeby serialów postać Elasti-Girl zmieniła nazwę na Elasti-Woman. Nie wiadomo, czy chodzi tutaj o wniesienie nowej wrażliwości i dojrzałości, czy o to, by jej postać nie myliła się z główną bohaterką „Iniemamocnych” (u nas jako Elastyna). 

April Bowlby
April Bowlby

W bohaterkę wcieli się April Bowlby. Pierwszy raz będziemy mogli zobaczyć ją właśnie w „Titans”. W komiksie Rita Farr i jej alter-ego Elasti-Girl zadebiutowała w 1963 roku i była jedyną kobietą w oryginalnym składzie Doom Patrol.

Rita Farr to olimpijska złota medalistka w pływaniu, która została aktorką. Niezwykłe moce – kurczenia się i rośnięcia – zyskała na planie jednego z filmów, gdzie została wystawiona na działanie dziwnego gazu. Kobieta zniszczyła swoją karierę, gdyż nie panowała nad nowymi zdolnościami. Potem postanowiła wykorzystać moce do walki z siłami zła. 

Elasti-Woman
Elasti-Girl w komiksie

„Doom Patrol” bazujący na komiksie ma opowiedzieć historię grupy wyrzutków obdarzonych supermocami, których zbiera Chief, by pomogli walczyć ze złem. 

Portal Deadline ujawnił, że w serialu Cyborg skontaktuje się z członkami drużyny i złoży im propozycje „misji trudnej do odrzucenia, ale z ostrzeżeniem niemożliwym do zignorowania – ich życia nie będą potem takie same”. 

Oba seriale zapowiadają się intrygująco. Znajdują się na nowej platformie streamingowej od DC, choć nie ogłoszono jeszcze żadnych dat. Premiera w Polsce nadal nieznana. 

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.