Aktualności

Na Comic-Conie zjawiła się prawie cała obsada „Brooklyn Nine-Nine” oraz jego twórcy. Mamy dla was kilka informacji. Uwaga na spoilery.

Na San Diego Comic-Con odbył się panel dyskusyjny poświęcony serialowi „Brooklyn Nine-Nine”. Jak wiadomo, serial został skasowany przez FOXa, a przejęła go stacja NBC. 

Na serialowym panelu pojawili się twórcy komedii Luke Del Trediciand oraz Dan Goor, a dołączyła do nich obsada serialu: Andy Samberg, Melissa Fumero, Terry Crews, Stephanie Beatriz, Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti, Dirk Blocker i Joel McKinnon Keller. 

Ekipa Brooklyn Nine Nine
Serialowa ekipa podczas panelu

Zabrakło tam Andre Braughera. Andrew Samberg zażartował, że aktor wysłał wiadomość o treści: „Nie móglbym się tym mniej przejmować”.

Ekipa opowiedziała o tym, jak czuli się przy skasowaniu serialu oraz jego wznowieniu. Dan Goor stwierdził, że gdy ich wznowili, to zadzwonił i napisał do wszystkich, nawet swoich byłych dziewczyn.

Zdjęcia do nowej serii jeszcze się nie zaczęły, ale trwają prace w pokoju scenarzystów, obecnie są w piątym tygodniu preprodukcji. Ujawniono, że zobaczymy przeszłość Scully’ego & Hitchcocka i otrzymamy odpowiedź na pytanie, czy Kelly to żona czy pies Scully’ego. 

Scully i Hitchcock
Scully i Hitchcock

Panel nie obył się bez żartów (w tym serialowym o tytuł sekstaśmy) oraz rozmów o więzi między aktorami. 

Poruszono także ważny temat reprezentacji mniejszości LGBTQ. W zeszłej serii Rosa grana przez Stephanie Beatriz ujawniła, że jest biseksualna. Gorr stwierdził, że to pierwszy taki przypadek w serialu stacji i ważne dla niego było, żeby aktorka miała wpływ na odcinek o jej bohaterce zakochującej się w postaci Giny Rodriguez. Beatriz dodała:

Tak się złożyło, że osoba grająca osobę biseksualną jest bi. Byłam podekscytowana, mogąc dołożyć swoje zdanie do tej historii. Odzwierciedla to moją rzeczywistość.

Rosa Diaz
Rosa Diaz

Jeden z fanów podziękował Beatriz i Fumero ze łzami w oczach za reprezentacje mniejszości LGBTQ oraz latynosów, co wzruszyło aktorki. Samberg dodał, że gdy wprowadzają postacie z mniejszości to nie robią z nich żartów i chcą oddać im należyty szacunek. 

Ekipa wyraziła również nadzieję, że kiedyś dojdzie do crossoveru z „Law & Order: SVU”, skoro są teraz w jednej stacji. 

„Brooklyn Nine-Nine” powróci z szóstym sezonem w stacji NBC. W Polsce serial emitowany jest na kanale Comedy Central, można też oglądać go na Netflixie.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Brooklyn Nine-Nine

Pracujący na nowojorskim dziewiątym posterunku detektywi nigdy nie brali swojej pracy zbyt na poważnie. Wszystko zmienia się, kiedy nowym dowódcą zostaje kurczowo …