1
Aktualności

Stacja Showtime ogłosiła przedłużenie swojej flagowej produkcji – „Shameless”. Rodzina Gallagherów powróci ponownie w 2018 roku.

Zaledwie kilka dni po premierze 8. serii władze stacji Showtime zdecydowały się na zamówienie 9. sezonu komediodramatu. Pomimo siedmiu lat obecności na antenie, „Shameless” w dalszym ciągu notuje bardzo dobre wyniki oglądalności – premierę nowej serii zobaczyło 1,86 mln widzów. Jest to drugi co do wielkości wynik; więcej osób przyciągnęło jedynie otwarcie 3. sezonu (2 mln). Historia o rodzinie Gallagherów jest jedną z najbardziej popularnych produkcji amerykańskiej stacji.

„Shameless” opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie Franka Gallaghera, który samotnie wychowuje szóstkę dzieci. Kiedy ojciec spędza czas na piciu do nieprzytomności, jego pociechy są zdane same na siebie. Serial stacji Showtime jest adaptacją brytyjskiej serii pod tym samym tytułem.

Źródło: http://www.sho.com/

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • xiri
    xiri

    Przecież ten serial to jest mistrzostwo świata.

Powiązane

Seriale

Shameless

Serial opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie Franka Gallaghera, który samotnie wychowuje szóstkę dzieci. Kiedy ojciec spędza czas na piciu do nieprzytomności, jego …