Aktualności

Jeżeli zastanawiacie się, jak będzie wyglądała prawdziwa Crystal w nowym sezonie „Dynasty”, to już teraz możecie ją zobaczyć na najnowszym plakacie promocyjnym.

Serial podejmuje tematykę poruszaną wcześniej w amerykańskiej operze mydlanej pod tym samym tytułem. Przedstawia losy rodziny Carringtonów, w której rozgrywa się walka o rodzinny majątek. Sprawa komplikuje się, gdy głowa rodziny, Blake, postanawia przedstawić dzieciom swoją nową żonę.

Na nowym plakacie promującym serial możemy zobaczyć Anę Brendę Contreras wcielającą się w prawdziwą Crystal. Jakiś czas temu media poinformowały, że Crystal pojawiająca się w pierwszym sezonie nie była osobą, za którą się podawała. Taka zmiana wynikła z powodu zmiany w obsadzie, ponieważ Nathalie Kelly postanowiła odejść z serialu.

dynasty, dynastia, netflix, crystal, ana brenda contreras, nathalie kelly
Plakat promujący 2. sezon „Dynasty”

„Dynasty” jest traktowane jako tzw. guilty pleasure. Mimo że fabuła nie jest zbyt ambitna, to przyciąga do siebie widzów. Pierwszy sezon jest dostępny na platformie Netflix. Nowe odcinki będą miały swoją premierę już 13 października.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dynasty

Serial podejmuje tematykę poruszaną wcześniej w amerykańskiej operze mydlanej pod tym samym tytułem. Opisuje losy rodziny Carringtonów, w której rozgrywa się odwieczna …


Aktualności