Aktualności

Stacja The CW przedstawiła aktorkę, która zagra Crystal w drugim sezonie „Dynasty”, co o dziwo ma swoje wytłumaczenie w fabule.

Do tej pory postać Crystal grała Nathalie Kelley, która w czerwcu poinformowała, że nie pojawi się w kolejnym sezonie. Jej rolę przejęła zatem Ana Brenda Contreras. Fani przez moment mogli poczuć się skonsternowani; rzadko stosuje się takie zmiany w obsadzie. Mark Pedowitz, dyrektor stacji The CW, rozwiał wątpliwości stwierdzając, że postać Crystal z pierwszego sezonu nie była tak naprawdę tym, za kogo się podawała. Wynika z tego, że świeżo zatrudniona Contreras zagra... prawdziwą Crystal.

Dynasty, sezon 2, Ana Brenda Contreras
Ana Brenda Contreras
 

Pedowitz dodał, że „Dynasty” to przecież opera mydlana i nikogo nie powinny dziwić takie plot twisty. Porównał również serial do telenoweli, zaznaczają wyraźne podobieństwa do ich stylu. Według Pedowitza w tego typu serialach nie myśli się o tym, co będzie w przyszłości, tylko dostosowuje całą fabułę do aktualnej akcji na ekranie.

Drugi sezon „Dynasty” zadebiutuje w stacji The CW 13 października.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dynasty

Serial podejmuje tematykę poruszaną wcześniej w amerykańskiej operze mydlanej pod tym samym tytułem. Opisuje losy rodziny Carringtonów, w której rozgrywa się odwieczna …