Aktualności

Już w czerwcu zobaczymy drugi sezon serialu Netflixa „The Politician”. Na opublikowanych w sieci fotografiach podziwiać możemy pierwsze kadry produkcji.

Serial opowiada o losach Paytona Hobarta ( w tej roli Ben Platt) – bogatego studenta z Kalifornii, który od dziecka wie, że chce zostać prezydentem USA. Wcześniej jednak musi jednak odnieść sukces w swoim liceum. W produkcji występują m.in. Gwyneth Paltrow (seria „Iron Man”), Laura Dreyfuss („Glee”),  Zoey Deutch („Ringer”), Jessica Lange („American Horror Story”), Rahne Jones, Lucy Boynton („Bohemian Rhapsody”) czy David Corenswet („Hollywood”). 

poster, the politician, second series
Oficjalny plakat drugiego sezonu „The Politician”

W drugim sezonie „The Politician” Payton spróbuje pokonać Dede Standish (w tej rolii Judith Light) w wyścigu do Senatu w stanie Nowy Jork. Zadanie nie będzie proste – kobieta od lat zasiada w Senacie i ma u boku doświadczonego szefa sztabu. Payton chce jednak postawić kolejny krok na drodze do swej prezydentury, nawet za wszelką cenę. Poniżej zobaczyć można najnowsze fotografie promujące drugą serię serialu. 

the politician, netflix

the politician

the politician series netflix

the policitian

Premiera drugiego sezonu „The Politician” już 19 czerwca na Netflixie. 

Źródło: deadline.com/ew.com 

 

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Politician

Odkąd ambitny student Payton Hobart skończył siedem lat, wiedział jedno: w przyszłości zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Najpierw musi się jednak zmierzyć …


Aktualności