Aktualności

Dłuższy niż się spodziewano czas oczekiwania na powrót „Atlanty” powoli dobiega końca. Z tej racji FX uraczyło nas trailerem drugiego sezonu serialu, który zadebiutuje już niebawem.

„Atlanta” to komediodramat stacji FX, który zabiera nas w niezwykłą podróż do tytułowego miasta. Choć produkcja to głównie opowieść o karierze początkującego rapera o pseudonimie „Paper Boi”, to tłem dla całej historii jest życie mieszkańców miasta, a głównie jego czarnoskórej społeczności.

W drugim sezonie spodziewany jest powrót wszystkich głównych bohaterów, w tym odtwórcy roli Earna – Donalda Glovera – czyli winowajcy całego zamieszania wokół drugiego sezonu produkcji. Z uwagi na napięty grafik aktora i twórcy całego serialu, „Atlanta” wróci znacznie później niż planowano. Glover zajęty był między innymi pracą na planie „Star Wars”, gdzie wciela się w rolę młodego Lando Calrissiana.


 

Nowy sezon będzie nieco inny od tego, który dostaliśmy ponad rok temu. Mimo że każdy z odcinków nadal będzie dotyczył nowych historii z życia bohaterów, to epizody połączy pewien motyw przewodni. Seria o podtytule „Robbin’ Season” skupi się na okresie przedświątecznym, gdy w Atlancie notowany jest najwyższy odsetek przestępstw.

W produkcji, oprócz Donalda Glovera pojawiają się między innymi: Brian Tyree Henry („Crown Heights”), Lakeith Stanfield („Get Out”), czy Zazie Beetz („Easy”).

Drugi sezon serialu zadebiutuje już 1 marca na antenie FX.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale