Aktualności

„Channel Zero”, amerykański dramat fantasy/horror, doczeka się kolejnej, trzeciej odsłony – „Butcher's Block”. Bazująca na popularnych creepypastach antologia rośnie w siłę.

Stworzony przez Nicka Antoscę i produkowany przez Universal Cable Productions serial zadebiutował w październiku ubiegłego roku i doczekał się dwóch sezonów: „Candle Cove” (2016) i „The No-End House” (2017). Kilka dni temu w sieci opublikowano jednak oficjalny teaser do trzeciej – i bynajmniej nie ostatniej – serii rosnącej w popularność antologii.

Format, przypominający nieco kultową już antologię „American Horror Story”, bazuje na popularnych w internecie historiach znanych jako creepypasty. Poszczególne sezony nie są powiązane ze sobą fabularnie i każdy z nich opowiada historię zupełnie różnych postaci. W „Candle Cove” mogliśmy więc zobaczyć historię psychologa dziecięcego uwikłanego w tajemnicę z dzieciństwa; „The No-End House” bazował na historii Margot, odwiedzającej tytułowy dom grozy, z którego nikt nie uszedł z życiem. W trzeciej odsłonie spotkamy się zaś z Alice, która wraz z siostrą szukać będzie przyczyny zniknięć w małym miasteczku. 

„Butcher's Block” pojawi się w 2018 roku na kanale SyFy.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Channel Zero

Każdy sezon serialu jest oddzielną historią, opierającą się na gatunku thrilleru oraz horroru. W serii pierwszej widz zapoznaje się z psychologiem dziecięcym, który …