Aktualności

Stacja BBC udostępniła nowy projekt logo oraz plakat dla 11. sezonu serialu „Doctor Who”. Wiadomo również, kiedy możemy się spodziewać premiery nowej serii – Trzynastą Doktor lepiej poznamy w październiku.

„Doctor Who” to brytyjski serial science fiction, będący kontynuacją wydarzeń z serialu pod tym samym tytułem z 1963 roku. Nowa seria, rozpoczęta w 2005 roku, doczekała się już jedenastego sezonu. Akcja skupia się wokół tajemniczego osobnika, przedstawiającego się jako Doktor, który za pomocą swojej TARDIS podróżuje w czasie i przestrzeni.

Najnowszy sezon będzie pierwszym, w którym tytułową rolę odegra kobieta – Jodie Whittaker („Broadchurch”, „Trust Me”) została Trzynastą Doktor. Widzowie mogli ją już zobaczyć w finałowym momencie odcinka świątecznego z 2017 roku („Twice Upon a Time”). Nowe logo serialu stacja zapowiedziała w postaci poniższego filmiku:

Jak zdradzono 20 lutego, podczasBBC Worldwide Showcase Panel” w Echo Arena w Liverpoolu, nowy sezon będzie miał swoją premierę w październiku bieżącego roku.

Źródło: BBC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Doctor Who

Rose Tyler pracuje w domu towarowym w Londynie. Prowadzi monotonne, przeciętne życie, do momentu, w którym manekiny sklepowe próbują ją zabić. Ratuje ją nieznajomy, …


Artykuły
Aktualności