Aktualności

Stacja NBC zamówiła 13-odcinkowy 3. sezon serialu komediowego „The Good Place”. Przyczyniła się do tego wysoka oglądalność i pozytywne opinie, jakie zbiera produkcja.

Serial skupia się na Eleanor Shellstrop, która nigdy nie interesowała się dobrem innych ludzi. Po przedwczesnej śmierci ląduje przez pomyłkę w niebiańskim Dobrym Miejscu. Teraz musi stać się lepszą osobą, bo każde nieodpowiednie zachowanie ma katastroficzne skutki dla otoczenia.

Twórcą komedii jest Michael Schur („Parks and Recreation”, „Brooklyn 9-9”). W obsadzie znaleźli się: Kristen Bell („Veronica Mars”, „House of Lies”), Ted Danson („Cheers”, „Damages”), D’Arcy Carden („Broad City”, „Other People”), William Jackson Harper („The Electric Company”), Jameela Jamil i Manny Jacinto („The Romeo Section”). Decyzja o przedłużeniu pojawiła się przed wyemitowaniem wszystkich odcinków 2. sezonu, który cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami – w serwisie Rotten Tomatoes zyskał ocenę 8,62/10 i 100% „świeżości” od użytkowników oraz 87/100 punktów od krytyków. Jest to trzeci aktualnie emitowany serial od NBC, który dostał już przedłużenie – pozostałe to „This Is Us” oraz „Will & Grace”.

„The Good Place”, będące w trakcie mid-sezonowej przerwy, powróci 4 stycznia. W Polsce wszystkie odcinki można obejrzeć na Netflixie (premiera kolejnego odcinka 5 stycznia). 3. sezon zadebiutuje prawdopodobnie jesienią 2018 roku.

Źródło: NBC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Good Place

Po śmierci wredna Eleanor Shellstrop trafia do Dobrego Miejsca, gdzie trafiają tylko najszlachetniejsze osoby. Szybko orientuje się, że musiała nastąpić wielka …