Aktualności

Stacja NBC zamówiła 13-odcinkowy 3. sezon serialu komediowego „The Good Place”. Przyczyniła się do tego wysoka oglądalność i pozytywne opinie, jakie zbiera produkcja.

Serial skupia się na Eleanor Shellstrop, która nigdy nie interesowała się dobrem innych ludzi. Po przedwczesnej śmierci ląduje przez pomyłkę w niebiańskim Dobrym Miejscu. Teraz musi stać się lepszą osobą, bo każde nieodpowiednie zachowanie ma katastroficzne skutki dla otoczenia.

Twórcą komedii jest Michael Schur („Parks and Recreation”, „Brooklyn 9-9”). W obsadzie znaleźli się: Kristen Bell („Veronica Mars”, „House of Lies”), Ted Danson („Cheers”, „Damages”), D’Arcy Carden („Broad City”, „Other People”), William Jackson Harper („The Electric Company”), Jameela Jamil i Manny Jacinto („The Romeo Section”). Decyzja o przedłużeniu pojawiła się przed wyemitowaniem wszystkich odcinków 2. sezonu, który cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami – w serwisie Rotten Tomatoes zyskał ocenę 8,62/10 i 100% „świeżości” od użytkowników oraz 87/100 punktów od krytyków. Jest to trzeci aktualnie emitowany serial od NBC, który dostał już przedłużenie – pozostałe to „This Is Us” oraz „Will & Grace”.

„The Good Place”, będące w trakcie mid-sezonowej przerwy, powróci 4 stycznia. W Polsce wszystkie odcinki można obejrzeć na Netflixie (premiera kolejnego odcinka 5 stycznia). 3. sezon zadebiutuje prawdopodobnie jesienią 2018 roku.

Źródło: NBC

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Good Place

„The Good Place” to miejsce, do którego po śmierci trafiają dobrzy ludzie. I do tej wspaniałej krainy, dzięki swoim dobrym uczynkom i nienagannemu życiu, dostaje …