Aktualności

Wielbiciele amerykańskich dramatów z końca XVIII wieku i mrocznych klimatów rodem z Providence raczej nie mają na co narzekać: Netflix zapowiedział właśnie kolejny sezon „Frontier”.

Serial, produkowany wspólnie z Netflixem przez Discovery Canada, opowiada historię wyrzutka, Declana Harpa (Jason Momoa), którego postać – pół-Irlandczyk, pół-Indianin – usiłuje przerwać monopol dominującej w regionie kompanii handlowej na sprzedaż futra do Kanady. 


 

Co ciekawe, „Frontier” nie cieszy się szczególnym uznaniem krytyków. Pierwszy sezon osiągnął raptem 43% na Rotten Tomatoes oraz 52 punkty w skali Metacritic. Wygląda na to, że druga seria, której emisja zakończyła się raptem kilka tygodni temu, przyniosła bardziej zadowalające wyniki, co ostatecznie zadecydowało o kontynuacji produkcji. 

Popularny wśród widzów po roli w „Game of Thrones” Momoa występuje w serialu razem z Landonem Liboironem („Hemlock Grove”), Katie McGrath („Supergirl”) i Zoe Boyle („Sons of Anarchy”, „Witless”). Portal Variety podaje, że sezon trzeci składać się będzie z sześciu odcinków, a jego premiera na Netflixie jest zaplanowana na 2018 rok.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Frontier

Historia śledzi losy wyjętego spod prawa Declana Harpa, który stara się przerwać monopol handlu futrami przez Kompanię Zatoki Hudsona.