Aktualności

W zeszłym roku, po wyemitowaniu trzeciej serii, producenci „Peaky Blinders” ogłosili, że serial został przedłużony o kolejne dwie. Wczorajszy finał czwartego sezonu wzbudził wiele emocji, jednak na kontynuację historii będzie trzeba sporo poczekać.

Akcja „Peaky Blinders” rozgrywa się w latach 20. XX wieku. Thomas Shelby (Cillian Murphy) jest liderem gangu Peaky Blinders. Mężczyzna stara się podnieść swoją pozycję, wykorzystując do tego skradzioną broń.

Produkcja BBC zadebiutowała w 2013 roku. Serial spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów, co zapewniło mu przedłużenie na kolejne sezony i wysoki wynik 96% na portalu Rotten Tomatoes. Fani serialu będą musieli uzbroić się w cierpliwość – ogłoszono, że „Peaky Blinders” powróci z piątym sezonem dopiero w 2019 roku. Twórca serialu, Steve Knight, wypowiedział się dla portalu express.co.uk na temat piątej serii:

Wszystko jest w mojej głowie, która nie jest na to najlepszym miejscem, więc już wkrótce będę  pisać i rozpoczniemy produkcję w przyszłym roku. Zdjęcia zaczniemy jesienią.

Nie zostały podane szczegółowe informacje dotyczące obsady, jednak prawdopodobne jest, że nie zmieni się stała część ekipy.

Źródło: express.co.uk

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Peaky Blinders

Lata 20. XX wieku. Fabuła skupia się na Thomasie Shelbym, liderze powojennego gangu Peaky Blinders, który stara się podnieść swoją pozycję, wykorzystując do tego …