Aktualności

D23 Expo właśnie się rozpoczęło, co oznacza, że w ciągu najbliższych kilku dni czeka nas zalew newsów od Disneya. Jest to również świetny czas na promowanie nadchodzących seriali produkowanych dla platformy Disney+, a tych nie brakuje – oto plakaty trzech z nich.

Wraz ze startem platformy, który czeka nas 12 listopada 2019 roku (w USA), odbędzie się premiera aż trzech oryginalnych seriali i programów Disney+. Jednym z nich będzie wyczekiwany przez wielu „The Mandalorian”. Fabuła serialu osadzonego w uniwersum Star Wars rozgrywać się będzie pomiędzy upadkiem Imperium a powstaniem Nowego Porządku na obrzeżach galaktyki. Skupi się ona na tytułowym Mandalorianie, do którego, niejako pod przymusem, przyłączy się była rebeliantka, Cara Dune. W obsadzie znaleźli się m.in. Pedro Pascal („Game of Thrones”), Gina Carano („Deadpool”) oraz Nick Nolte („Warrior”). 

Mandalorian
Plakat serialu „The Mandalorian”

Czeka nas również odrobina nostalgii, bowiem na platformie pojawi się serial inspirowany serią filmów muzycznych dla młodzieży – High School Musical: The Musical: The Series”. Produkcja opowie o grupie uczniów East High, którzy podczas przygotowań do jednej ze sztuk zdadzą sobie sprawę, że dramaty rozgrywają się nie tylko na scenie, ale także w ich życiu. W każdym z odcinków ma znaleźć się jedna przerobiona piosenka z filmów oraz jedna całkowiecie nowa. W serialu wystąpią: Joshua Bassett („Stuck In The Middle”), Olivia Rodrigo („Bizaardvark”), Kate Reinders („Into the Woods”) oraz Sofia Wylie („Andi Mack”).

Disney+, High School Musical: The Musical: the series
Plakat serialu „High School Musical: The Musical: The Series”

Równolegle z „The Mandalorian” i „High School Musical: The Musical: The Series” na Disney+ pojawi się nowy program Jeffa Goldbluma stworzony dla National Geopraphic, dzięki któremu będziemy mogli spojrzeć na świat oczami tego niezwykłego aktora. W „The World According to Jeff Goldblum” w pozornie znanych nam przedmiotach zobaczymy zadziwiające połączenia oraz odkryjemy niesamowity świat nauki i wielkich pomysłów. 

The World According to Jeff Goldblum, Disney+
Plakat programu „The World According to Jeff Goldblum”

Amerykańska premiery platformy Disney+ zaplanowana jest na 12 listopada tego roku, na razie nie wiadomo kiedy trafi ona do Polski. W przyszłości w serwisie znaleźć się mają między innymi seriale z uniwersum Marvela, Star Wars, a także oryginalne produkcje Disneya. Miesięczny abonament wynosił będzie 6,99$, natomiast roczny – 69,99$. 

 Źródło: Disney+

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności