Aktualności

Podczas panel na Comic Conie w San Diego studio Marvel zdradziło przybliżone daty nadchodzących seriali, które będzie można oglądać na platformie Disney+.

TEKST ZAWIERA SPOJLERY DOTYCZĄCE FILMU „AVENGERS: ENDGAME”!

Marvel Studios podało oficjalne daty premiery tworzonych seriali. Fani śledzący ostatnie wieści nie powinni być zaskoczeni tym, co oficjalnie zawita na nową platformę Disneya.

„The Falcon and the Winter Soldier” skupi się na duecie Sama (Falcon) i Bucky’ego (Zimowy Żołnierz). Nawiązując do wydarzeń z filmu „Avengers: Endgame”, Sam Wilson przywdzieje nowy strój jako następca Kapitana Ameryki. W obsadzie powrócą: Anthony Mackie, Sebastian Stan i Daniel Brühl – wcielający się w Helmuta Zemo, przeciwnika bohaterów w filmie „Captain America: Civil War”. Premiera jesienią 2020 roku.

the falcon and the winter soldier, premiera, mcu, marvel, sezon 1, bucky, sam, mcu
Logo serialu „The Falcon and the Winter Soldier”

„WandaVision” opowie przygody Wandy Maximoff i Visiona. W serialu powrócą w tych rolach Elizabeth Olsen oraz Paul Bettany. W obsadzie pojawi się również Teyonah Parris („Mad Men”), wcielająca się w dorosłą już Monicę Rambeau, którą w dziecięcej wersji mogliśmy poznać w filmie „Captain Marvel”. Premiera wiosną 2021 roku.

marvel, mcu, wandavision, sezon 1, scarlet witch, vision
Logo serialu „WandaVision”

„Loki” skupi się na uwielbianym przez fanów bogu podstępu. Jak można było się spodziewać, Loki z tej produkcji będzie tym samym Lokim, który uciekł z Tesseractem w filmie „Avengers: Endgame”. Premiera wiosną 2021 roku.

loki, marvel, mcu, serial, sezon 1, premiera
Logo serialu „Loki”

„What If” to animowany serial, który przedstawi alternatywne historie ze świata Marvela. W obsadzie usłyszymy aktorów znanych z filmów. pojawi się również Jeffrey Wright („Westworld”) jako The Watcher. Premiera latem 2021 roku.

what if, marvel, mcu, serial, animacja
Logo serialu „What If”
what if, marvel, mcu, aktorzy
Aktorzy, których głosy usłyszymy w animacji „What If”

Potwierdziły się również doniesienia na temat serialu o znanym superbohaterskim łuczniku – w serialu „Hawkeye” głównym bohaterem będzie Clint Barton (w tej roli powróci Jeremy Renner). W produkcji pojawi się również Kate Bishop – znana z komiksów następczyni Hawkeye’a. Możliwe, że fabuła serialu opierać się będzie na przekazaniu jej tego przydomka i umiejętności. Premiera jesienią 2021 roku.

hawkeye, marvel, mcu, serial, sezon 1, premiera
Logo serialu „Hawkeye”

Źródło: Marvel Studios

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności