Aktualności

Nowa platforma Disneya może mieć sporo do zaoferowania fanom MCU (Kinowego Uniwersum Marvela). Jak donoszą ostatnie wieści, jej twórcy planują miniseriale o marvelowskich bohaterach.

Jak informuje portal Variety, planowanych jest kilka miniseriali o marvelowskich bohaterach dla nowej platformy streamingowej Disneya. Składałyby się one z 6-8 odcinków i mieliby w nich zagrać aktorzy znani z filmowych wersji. Wedle niepotwierdzonych informacji ich budżet dorównywałby budżetowi filmów.

Dwa znane projekty miałyby dotyczyć postaci Scarlet Witch i Lokiego (odgrywanych odpowiednio przez Elizabeth Olsen i Toma Hiddlestona). Seriale nie mają jeszcze scenarzystów, ale nad całością czuwać ma sam Kevin Feige, czyli prezes Marvel Studios. Nie jest jeszcze jasne, czy dojdą one do skutku ani jaką dokładnie historię miałyby przedstawiać.

loki, scarlet witch, seriale, marvel, disney
Tom Hiddleston jako Loki

Platforma Disneya ma zadebiutować pod koniec 2019 roku. Pojawi się na niej między innymi aktorski serial z uniwersum Star Wars oraz serialowa wersja „High School Musical”.

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.