Aktualności

Do powstających seriali o Scarlet Witch i Lokim dołącza kolejna pozycja, tym razem skupiająca się na nietypowym duecie bohaterów.

Jakiś czas temu informowaliśmy o planach dotyczących seriali Marvela dla nowej platformy Disneya – znane postacie z MCU (Kinowego Uniwersum Marvela) dostaną po 6-8 odcinków. Wśród zapowiedzianych już projektów są limitowane wysokobudżetowe produkcje o Scarlet Witch oraz Lokim, odgrywanymi odpowiednio przez Elizabeth Olsen i Toma Hiddlestona. Nad tymi tytułami ma czuwać Kevin Feige. W serialu dotyczącym Scarlet Witch ważną rolę ma odegrać również Vision (w którego wciela się Paul Bettany).

Do powstających seriali dołączył właśnie projekt skupiony na duecie Falcona i Zimowego Żołnierza (ang. Winter Soldier). W tych rolach powróciliby Sebastian Stan i Anthony Mackie. Za scenariusz odpowie Malcolm Spellman („Empire”). Nie są znane szczegóły serialu.

mcu, bucky, falcon, winter soldier, marvel, disney play
Kadr z filmu „Captain America: Civil War”

Disney nie komentuje jeszcze w żaden sposób tych doniesień. Platforma Disney Play ma rozpocząć swoją działalność w 2019 roku.

Źródło: slashfilm.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności