Aktualności

Netflix pokazał pierwszy zwiastun do długo oczekiwanej produkcji Matta Groeninga, twórcy „The Simpsons” i „Futuramy” – „Disenchantment”.

„Disenchantment” to historia osadzona w świecie fantasy, ze smokami, wiedźmami, demonami, i wszystkim, co jeszcze moglibyśmy sobie wyobrazić. Główna bohaterka, Bean – która, tak się składa, jest księżniczką i do tego alkoholiczką – mieszka w krainie Dreamland. Królestwo jest tylko z nazwy bajkowe; zamieszkuje je cała masa nieprzyjemnych stworów i jeszcze bardziej nieprzyjaznych ludzi. Towarzystwa księżniczce będą dotrzymywać elf Elfo oraz jej prywatny demon Luci.

Pierwszy zwiastun pokazuje typowy humor prezentowany w poprzednich animacjach Groeninga. Jest mocno niepoprawnie i niegrzecznie, a całość wyraźnie ma zamiar skupić się na krytyce licznych przywar naszego społeczeństwa. Księżniczka Bean ma poślubić pięknego księcia, ale sprawy przybierają nieoczekiwany obrót. Zmęczona dotychczasowym życiem, w którym nie może być tym, kim chce, Bean ucieka wraz z Elfo i Luci, aby odnaleźć to, czego zawsze pragnęła, Luci pragnie wszystkiego co najgorsze dla ludzi, a Elfo dzielnie stoi u boku przyjaciół w tej szalonej przygodzie.

Serial, który ma liczyć 10 odcinków, pojawi się na Netflixie 17 sierpnia. Animacją zajęło się Rough Draft Studio, to samo, które odpowiadało za „Futuramę”.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności