Aktualności

Netflix ogłosił datę premiery drugiego sezonu animacji dla dorosłych „Disenchantment”.

„Disenchantment” to historia osadzona w świecie fantasy, ze smokami, wiedźmami, demonami, i wszystkim, co jeszcze moglibyśmy sobie wyobrazić. Główna bohaterka, Bean – która jest księżniczką i do tego alkoholiczką – mieszka w krainie Dreamland. Królestwo jest tylko z nazwy bajkowe; zamieszkuje je cała masa nieprzyjemnych stworów i jeszcze bardziej nieprzyjemnych ludzi. Towarzystwa księżniczce będą dotrzymywać elf Elfo oraz jej prywatny demon Luci.

Disenchantment, Netflix, sezon 2, plakat, premiera, animacja, Matt Groening
Plakat promujący drugi sezon serialu „Disenchantment”
 

Wydarzenia z sezonu pierwszego pozostawiły widzów w sporym suspensie. Elfo odszedł, Bean postanowiła wyruszyć na dziwną wyprawę, która wygląda na jej prywatne katharsis, a całe Dreamland popadło w ruinę. Jaki los spotka głównych bohaterów i czy istnieje jeszcze szansa na odbudowanie dawnej świetności królestwa? Dowiemy się już 20 września, kiedy to na platformie Netflix zadebiutuje drugi sezon „Disenchantment”, którego twórcą jest słynny Matt Groening, odpowiedzialny za wyprodukowanie „The Simpsons” i „Futurama”.

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Disenchantment

Komedia animowana dla dorosłych. Akcja dzieje się w królestwie Dreamland. Serial opowiada historię księżniczki-alkoholiczki Bean, jej towarzysza elfa oraz demona …


Recenzje


Aktualności