Aktualności

Fanowska inicjatywa, mająca na celu przywrócenie serialu „Dirk Gently's Holistic Detective Agency”, który został anulowany w grudniu, nie odniosła zamierzonego skutku. Jeden z producentów serialu opublikował na Twitterze oświadczenie, dziękując fanom za walkę i ogłaszając, że trzeci sezon nie powstanie.

„Dirk Gently's Holistic Detective Agency” to komediowy serial science fiction, skupiający się na postaci ekscentrycznego Dirka Gently’ego, podającego się za „holistycznego detektywa”. Pomocą w rozwiązywaniu spraw służą mu Todd Brotzman i Farah Black, których poznaje podczas pierwszej przedstawionej nam sprawy. Całość bazuje na książkach stworzonych przez Douglasa Adamsa.

Arvind Ethan David (@ArvD), jeden z producentów „Dirk Gently's Holistic Detective Agency” zamieścił na Twitterze oświadczenie, by poinformować fanów o dalszych losach skasowanego pod koniec zeszłego roku serialu. Mimo kampanii fanowskiej prowadzonej w social mediach, wysyłania pocztówek do Netflixa (dystrybutora serialu poza Stanami Zjednoczonymi, na którego przejęcie produkcji liczono) i zebrania pod petycją w serwisie change.org 100 tysięcy podpisów, nie udało się wywalczyć trzeciego sezonu. Jak wspomina producent, możliwe że kiedyś powrócą do tego świata w postaci filmu pełnometrażowego czy animacji. Dziękuje również fanom za tak wspaniałą walkę, ale ilość osób zainteresowanych serialem jest zbyt mała, by stacjom się to opłaciło.

Pełne oświadczenie można przeczytać poniżej:

 

Dirk Gently's Holistic Detective Agency, kasacja, finał

 

„Dirk Gently's Holistic Detective Agency” produkowany był przez stację BBC America i przyciągał przed ekrany około 250 tysięcy widzów na odcinek. Nie są znane światowe wyniki oglądalność, gdyż Netflix nie udostępnia takich danych. Na niekorzyść serialu wpłynęły również niedawne oskarżenia o molestowanie seksualne wysuwane  względem twórcy, Maxa Landisa.

Źródło: Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dirk Gently's Holistic Detective Agency

Boy hotelowy Todd Brotzman znajduje zwłoki milionera Patricka Springa, po czym spotyka ekscentrycznego Dirka Gently'ego, nazywającego samego siebie „holistycznym …


Aktualności


Recenzje