Aktualności

Pewnie każdy z was kiedyś słyszał o słynnej, a nawet wręcz kultowej grze „Diablo”. Pomyśleliście kiedyś, że mógłby powstać serial na podstawie tej historii? Tak? Być może kiedyś tak się stanie. Platforma Netflix ma bowiem takie plany.

Pierwsza gra z serii „Diablo” ukazała się w roku 1996, jednakże spora część ówczesnej młodzieży grała w drugą część serii, która ukazała się zaledwie cztery lata później. Gracze przejmują kontrolę nad samotnym bohaterem dobierając do niego odpowiednią klasę, w którą chcą się wcielić. Fabuła skupia się na uwolnieniu świata od tytułowego Diablo – Lorda Terroru. Gracz pokonuje szesnaście losowo wygenerowanych poziomów, aby ostatecznie zmierzyć się z głównym bossem.

Scenariusz miałby napisać Andrew Cosby („Hellboy”), a sam serial miałby być w wersji animowanej. Niestety na chwilę obecną nic więcej nie wiadomo. Informacja jest dosyć świeża, a na dodatek niepotwierdzona

Diablo, Diablo II, Diablo III, Diablo 2, Diablo 3, gra komputerowa, netflix, serial, andrew cosby
Fragment gry „Diablo III”

Platforma Netflix realizuje już jeden serial na podstawie gry. Mowa tutaj o „Castelvanii”, który powraca już 26 października. Plotki głoszą, że scenarzysta jest gotowy do opracowania telewizyjnej wersji „Diablo”. Czy możliwe, że już niedługo ujrzymy tę historię na swoich ekranach? Nie można być niczego pewnym, jednak miejmy nadzieję, że plotka okaże się prawdziwa. W końcu historia ma niesamowity potencjał. 

Źródło: revengeofthefans.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.