Aktualności

Przez osiem lat mieliśmy przyjemność oglądać świetny serial produkcji ABC, „Desperate Housewives”. Ostatni odcinek ośmiosezonowej produkcji został wyemitowany w 2012 roku, a do dziś fani domagają się kontynuacji hitu o życiu czterech zakręconych przyjaciółek. Niestety ich nadzieje zostały rozwiane.

Podczas oglądania mogliśmy się śmiać, a zaraz później płakać – do tego już nie wrócimy. Teri Hatcher, odwórczyni roli Susan Mayer w serialu „Desperate Housewives”, za którą zdobyła Złoty Glob oraz nominację do nagrody Emmy, podczas programu „Loose Women” oświadczyła, że nie będzie szans na wznowienie produkcji. Hatcher została zaproszona do show, by wypowiadzieć się o nadchodzącej produkcji „Bake Off”, w której ma zagrać. Później została zapytana o ewentualny powrót/reboot kultowej produkcji sprzed sześciu lat.

Uważam, że nie ma na to dużych szans, ale to tylko wina producentów. Tu nie chodzi o aktorki, myślę że zgodziłyby się wszystkie. Ja na pewno zgłosiłabym się pierwsza. Nigdy nie chciałam, żeby to był koniec „Desperate Housewives”. Kocham postacie w tej produkcji.  

Desperate Housewives, ABC, Gotowe na wszystko, reboot
Kadr z serialu

Jednym z powodów, przez które niemożliwe byłoby wznowienie „Desperate Housewives”, jest fakt, że na planie miało miejsce wiele konfliktów. We wrześniu 2008 roku Nicollette Sheridan, która przez długi czas grała w serialu Edie oznajmiła, że Marc Cherry (twórca i producent „Desperate Housewives”) zaatakował ją na planie produkcji. Aktorka wytoczyła proces twórcy serialu, zarzucając mu, że uderzył ją podczas kłótni o scenariusz, a następnie wyrzucił z obsady, kiedy poskarżyła się producentom. W piątym sezonie Edie Britt zginęła od porażenia prądem. Aktorka domagała się 20 milionów dolarów, oskarżając Cherry'ego o złą amosferę na planie i agresywne zachowanie wobec obsady i scenarzystów. 

Producent „Desperate Housewives” nie zwalniał tempa i uczestniczył w kolejnych produkcjach z udziałem „silnych i niezależnych” kobiet. Cherry był już zaangażowany w produkcje spin-offa „Devious Maids” i ma jeszcze wiele pomysłów dotyczących nowych seriali, dlatego może jednak lepiej zostawić Wisteria Lane w spokoju.

Źródło: screenrant.com / materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Desperate Housewives

Na przedmieściach Fairview każda z gospodyń domowych coś ukrywa. Samobójstwo jednej z nich rozpoczyna lawinę wychodzących na jaw brudnych sekretów.