Aktualności

Netflix ratuje kolejny serial! Miesiące po tym jak stacja ABC zamknęła produkcję, streamingowy gigant zapowiedział trzeci sezon serialu „Designated Survivor”.

Netflix zapowiedział, że trzeci sezon „Designated Survivor” będzie się składał z dziesięciu odcinków, czyli o połowę mniej niż w przypadku dwóch pierwszych sezonów. Serial zostanie wyprodukowany jako oryginalna seria Netflixa, co oznacza, że ABC Studios nie jest już zaangażowane jako producent.

Zmiana stacji wiąże się również ze zmianą showrunnera – Neal Baer („Under the Dome”, „ER”) zastąpi na tym stanowisku Keitha Eisnera. Twórcami nadchodzącego sezonu są: David Guggenheim, Mark Gordon, Sutherland, Suzan Bymel, Simon Kinberg, Aditya Sood i Peter Noah

Kiefer Sutherland w „Designated Survivor”

W nadchodzącym sezonie bohater grany przez Kiefera Sutherlanda zgłębi dzisiejszy świat kampanii, ich finansowania, debat politycznych i „fałszywych wiadomości”. Na platformie Netflix pojwią się również wcześniejsze sezony, jednak będą one dostępne dla abonentów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dopiero trzecia odsołna „Designated Survivor” będzie udostępniona globalnie. 

Kiefer Sutherland entuzjastycznie wypowiada się o kontynuowaniu serialu:

Cieszę się, że mogę zagrać prezydenta Kirkmana w trzecim sezonie „Designated Survivor” z Netflixem, eOne oraz Nealem Baerem. Wierzę, że ten format pozwoli nam nadal zagłębiać się w opowieści i kwestiach dotyczących amerykańskiego elektoratu, które wcześniej nie były możliwe. 

Nowe odcinki zadebiutują w przyszłym roku.

źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Designated Survivor

Kiedy ginie prezydent USA, niższy rangą urzędnik, Tom Kirkman, staje przed koniecznością objęcia najwyższego urzędu w państwie. Zagubiony w politycznym świecie, …