Aktualności

Platforma Netfix zdecydowała się nie przedłużać dwóch produkcji: „Designated Survivor” oraz „Tuca & Bertie”.

„Designated Survivor” opowiada o Tomie Kirkmanie, jednym z członków amerykańskiego gabinetu niższego szczebla. Mężczyzna nieoczekiwanie zostaje prezydentem po katastrofalnym ataku terrorystycznym w Waszyngtonie, w którym zginęli wszyscy ludzie mający większe prawo do stanowiska od niego. Serial został wcześniej skasowany przez stację ABC, jednak platforma Netflix zdecydowała się go przejąć. Niestety, radość nie trwała zbyt długo, bo i Netflix nie zamierza kontynuować tej historii. Nie będzie ciągu dalszego.

netflix, tuca and bertie, designated survivor, kasacja

Kadr z serialu „Designated Survivor”

„Tuca & Bertie” skupia się na przyjaźni dwóch ptasich kobiet – Tuki i Bertie. Pierwsza z nich jest zadziorną tukanicą, a druga niespokojną i rozmarzoną przedstawicielką ptaków śpiewających. Głównym bohaterkom głosy podkładają Tiffany Haddish („The Last O.G.”) oraz Ali Wong („American Housewife”). Jest to serial od twórców „BoJacka Horsemana”, jednak zdaniem platformy nie był tak dobry, jak historia o BoJacku. Produkcja nie dostanie drugiego sezonu.

Obydwie produkcje są dostępne na platformie Netflix.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Designated Survivor

Kiedy ginie prezydent USA, niższy rangą urzędnik, Tom Kirkman, staje przed koniecznością objęcia najwyższego urzędu w państwie. Zagubiony w politycznym świecie, …


Tuca and Bertie

Fabuła skupia się na Tuce, czyli 30-letnim beztroskim tukanie, który mieszka w tym samym budynku co Bertie, neurotyczny śpiewający ptaszek.


Recenzje