Aktualności

Jeśli jesteście ciekawi, kiedy zadebiutuje nowa produkcja z udziałem Chrisa Evansa oraz chcielibyście zobaczyć pierwsze zdjęcia promujące to wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.

Gwiazdy wielkiego ekranu coraz częściej pojawiają się w produkcjach małego ekranu, między innymi Nicole Kidman, która wystąpi w limitowanej serii od stacji HBO, o czym pisaliśmy jeszcze kilka dni temu. Kolejną osobą, którą będziemy mogli podziwiać w innej limitowanej produkcji będzie Chris Evans. Aktor znany głównie ze swojej roli Kapitana Ameryki w MCU wystąpi w serialu pod tytułem „Defending Jacob” od platformy Apple.

Pierwsze zdjęcie promujące serial „Defending Jacob”.

„Defending Jacob” to  ośmioodcinkowy serial, który opowie historię bazującą na powieści Williama Landaya. Prawnik Andy Barber musi poradzić sobie z oskarżeniami wobec jego 14-letniego syna Jacoba, któremu zarzuca się morderstwo kolegi z klasy. Wywrą one wielki wpływ na rodzinę Andy’ego, a ojciec chłopca będzie musiał przemyśleć to, co naprawdę wie o własnym dziecku.

Chris w roli Andy’ego, głównego bohatera serialu.

Produkcja firmy Apple zadebiutuje 24 kwietnia, na początku dostaniemy trzyodcinkową premierę, a następnie co tydzień będą pojawiać się kolejne epizody. 

Źródło:tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.