Aktualności

W dniu premiery serialu „Deep State” stacja FOX ogłosiła zamówienie drugiego sezonu. Decyzja zapadła po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu w wielu krajach. Polska premiera już 9 kwietnia.

„Deep State” to najnowszy thriller szpiegowski od FOXa. Max Easton jest byłym agentem Sekcji (wspólnej jednostki MI6 i CIA), który przed dziesięcioma laty odszedł ze świata agencji wywiadowczych i ułożył sobie życie na nowo. Teraz zostaje wezwany do powrotu do pracy w terenie, a osobiste powiązanie ze sprawą jest w stanie go do tego nakłonić. Zostaje wciągnięty w zakulisowe rozgrywki obcych wywiadów oraz większy spisek. Zwiastun produkcji można obejrzeć poniżej:

5 kwietnia przedstawiciele spółki FOX Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosili, że serial powróci z drugim sezonem. Rozpoczęto już prace nad scenariuszem, za który ponownie odpowiada Matthew Parkhill („Rogue”) – główny producent, scenarzysta i reżyser „Deep State”. Producentka wykonawcza, Hilary Bevan Jones („Close to the Enemy”), tak wypowiedziała się na temat zamówienia kolejnego sezonu produkcji:

Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że w momencie rozpoczęcia emisji „Deep State” dostaliśmy zamówienie na drugi sezon. Zespoł Fox Networks Group Europe & Africa okazał się świetnymi partnerami i nie możemy się doczekać dalszej wspólnej pracy.

W serialu występują między innymi: Mark Strong („The Imitation Game”, „Kingsman: The Golden Circle”), Joe Dempsie („Skins”, „Game of Thrones”), Karima McAdams („Fearless”), Lyne Renée („Mercy Street”), Anastasia Griffith („Damages”), Alistair Petrie („Utopia”, „The Terror”) i Zubin Varla („Strike Back”).

Pierwszy odcinek został zaprezentowany na pokazach przedpremierowych, gdzie okazał się świetną i mroczną rozrywką, pozwalającą widzom wątpić w to, komu można tam zaufać – naszą recenzję możecie przeczytać TUTAJ. Dzisiaj zadebiutował na rynku europejskim; polska premiera już 9 kwietnia o 21:00 na kanale FOX.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Deep State

Max Easton to były agent wywiadu, który próbuje żyć normalnie. Przeszłość daje jednak o sobie znać i mężczyzna musi wrócić do swojej poprzedniej pracy. Z czasem …


Aktualności

Nowy serial szpiegowski od Foxa!

„Deep State” opowiada o komórce MI6 (oddział brytyjskiego wywiadu), do której, po latach, wraca główny bohater, Max Easton …


Recenzje