Aktualności

Aktorka Lily Rabe, znana z „American Horror Story”, wystąpi w nowym serialu od stacji TNT „Deadlier Than the Male”.

Stworzony przez Harriet Warner („Call the Midwife”) nowy serial TNT „Deadlier Than the Male” to mrożąca krew w żyłach historia o losach trójki bohaterów. Prawda, jaką ukrywają przed światem, jest przerażająca. Postacie mają tajemniczą i problematyczną przeszłość. Emma (Lily Rabe) to młoda kobieta, która spojrzała w oczy niebezpiecznemu zabójcy – co okazało się traumatycznym przeżyciem. John (Hamish Linklater z serialu „Legion”) to były seryjny morderca, pragnący znaleźć odkupienie. Mary (Amy Brenneman, znana z serialu „The Leftovers”) jest matką, która rozpacza po zaginięciu córki i obsesyjnie próbuje ją odnaleźć. Gdy życie popycha ich na krawędź, a prawda o przeszłości i motywach staje się coraz bardziej mroczna, zaczynają się zacierać granice między byciem katem i ofiarą.

Lily Rabe
Lily Rabe

 

Serial powstał we współpracy z producentami takimi jak Bruna Papandera („Big Little Lies”) i Casey Haver z  wytwórni Papandera’s Made Up Stories. Reżyserią odcinka pilotażowego zajmie się Houda Benyamina. Produkcja nie ma nic wspólnego z filmem „Deadlier Than the Male” z 1967 roku – zbieżność tytułów jest najprawdopodobniej przypadkowa (tytuł serialu TNT wciąż zresztą pozostaje roboczy i może ulec zmianie).

O pracy na planie wypowiedziała się Bruna Papandera:

Nie mogłabym być bardziej podekscytowana, mając po obu stronach kamery tak wspaniałe kobiety. Harriet Warner ma fantastyczny talent. Benyamina ma reżyserską siłę w przemyśle filmowym, z którą trzeba się liczyć i współpracowanie z tą wspaniałą obsadą i niesamowitym zespołem w TNT jest niesamowitym doświadczeniem.

Data premiery serialu pozostaje nieznana. 

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.