Aktualności

„Mindhunter”, ostatnia premiera Netflixa, już przed swoim debiutem otrzymała zamówienie na drugi sezon. Teraz reżyser serialu – David Fincher – zdradza plany dotyczące kontynuacji.

Akcja serialu „Mindhunter” rozgrywa się w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, gdy para agentów FBI rozpoczyna przeprowadzanie serii wywiadów z seryjnymi mordercami. Ich celem jest skatalogowanie zachowań oraz wspólnych cech charakteru, które umożliwiłyby zrozumienie skomplikowanej natury przestępców. W pierwszym sezonie twórcy produkcji skupili się na wniknięciu w mroczne umysły m.in. Eda Kempera czy Richarda Specka. Czego możemy spodziewać się dalej?

David Fincher („Seven”, „Zodiac”, „Gone Girl”), producent oraz jeden z reżyserów serii, podczas wywiadu z magazynem Billboard zdradził, jakie ma plany na przyszłość serialu.

W przyszłym roku skupimy się na sprawie morderstw dzieci z Atlanty. Będzie sporo brzmień afroamerykańskich, co jest fajne. Muzyka w naszej produkcji ewoluuje. Jej zadaniem jest wspieranie tego, co dzieje się w serialu, a ten z sezonu na sezon ulega zmianie.

Twórcy produkcji Netflixa chodziło o serię morderstw w latach 1979-81, które nawiedziły Atlantę. Winą za zamordowanie 28 afroamerykańkich dzieci, nastolatków i dorosłych obarcza się Wayne'a Williamsa.

Drugi sezon „Mindhuntera” zaplanowano na 2018 rok. 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

MINDHUNTER

Agent elitarnej jednostki kryminalnej FBI opracowuje techniki profilowania, ścigając seryjnych morderców i gwałcicieli.