Aktualności

Wiemy już, kiedy z kolejnymi sezonami powrócą m.in. „Fargo” oraz „What We Do in the Shadows”. Prezes stacji FX ujawnił również, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków „Atlanty”.

Amerykańska stacja FX ogłosiła daty premier swoich produkcji na najbliższe kilka miesięcy. Świetnie przyjęta wampirza komedia „What We Do in the Shadows” powróci z 10-odcinkowym drugim sezonem 16 kwietnia, kiedy wyemitowane zostaną dwa odcinki. Czwart sezon „Fargo” z Chrisem Rockiem („Top Five”) w roli mafijnego bossa zadebiutuje 20 kwietnia, natomiast „Better Things” powróci z kolejnym sezonem 6 marca. Oba seriale również rozpoczną nowe sezony dwuodcinkową premierą. 

Jeśli chodzi o serialowe nowości, 3 marca zobaczymy komedię „Breeders” z Martinem Freemanem („Sherlock”) w głównej roli, a 7 marca dokument „The Most Dangerous Animal of All”

Atlanta, FX
Kadr z serialu „Atlanta”

Uwielbiany przez krytyków oraz widzów serial Donalda Glovera, „Atlanta” nie ukaże się przed styczniem 2021 roku. Dobrą wiadomością jest jedak fakt, że zamiast wcześniej zapowiadanych ośmiu odcinków, trzeci sezon będzie składał się z dziesięciu epizodów. Nadchodzący sezon będzie kręcony nie tylko w USA – w nowych odcinkach Al i Earn wraz z Clarkiem Countym wyruszą na tournée przez Europę. Serial dostał już zamówienie na czwarty sezon, a sama stacja jest zainteresowana kontynuacją z Gloverem, jeśli tylko ten będzie tego chciał. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Fargo

Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Swoją brutalnością i bezwzględnością wpływa na mieszkańców miasta, …


Better Things

Mieszkająca w Hollywood aktorka Sam Fox stara się pogodzić pracę z wychowywaniem trójki dzieci.Aktualności


„Atlanta” z przedłużeniem o 4. sezon

„Atlanta” to historia skupiająca się wokół przemysłu muzycznego i tematu hip-hopu. Earnest „Earn” Marks rzuca studia, by zostać menadżerem swojego kuzyna, który …