Aktualności

Bob Iger, szef Disneya, podczas oficjalnego ogłoszenia na antenie stacji CNBC podzielił się kilkoma szczegółami dotyczącymi seriali ich platformy.

Ujawnione zostały m.in. przybliżone daty najbliższych premier produkcji Disney+. „The Mandalorian” ma pojawić się z drugim sezonem już w październiku tego roku. „Falcon and the Winter Soldier”, czyli pierwszy z seriali należących w pełni do Marvel Cinematic Universe, zobaczymy w sierpniu, natomiast „WandaVision” zadebiutuje w grudniu, a więc wcześniej, niż to pierwotnie zakładano (planowano jego premierę na 2021 rok).

Iger zdradził również, że w przygotowaniu znajduje się obecnie w sumie 10 seriali MCU, choć do tej pory oficjalnie ogłoszono ich osiem. Oznacza to, że w najbliższym czasie powinniśmy usłyszeć o tym, kogo zobaczymy jeszcze w dwóch produkcjach spod znaku Marvela. Przypuszczalnie mówi się o szansach na powstanie seriali skupiających się wokół Young Avengers, Thunderbolts, Americi Chavez lub też Ironheart, jednak są to na razie jedynie w żaden sposób niepotwierdzone plotki. 

Wciąż nie wiadomo, kiedy platforma Disney+ trafi do Polski. 

Źródło: CNBS

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Mandalorian

Historia przedstawiona w serialu toczy się po upadku Imperium Galaktycznego, przed pojawieniem się Najwyższego Porządku. Śledzimy losy samotnego strzelca na obrzeżach …


Aktualności