Aktualności

Billy Butcher i reszta członków „The Boys” powracają i wcale nie zamierzają odpuścić superbohaterom. W nadchodzącym sezonie, którego datę premiery właśnie poznaliśmy, znów zmierzą się z wielkimi korporacjami i medialnymi machinami, ukrywającymi prawdę o ludziach z nadnaturalnymi zdolnościami.

„The Boys” rozgrywa się w świecie, gdzie superbohaterowie, a w szczególności zespół znany jako The Seven, nadużywają swoich mocy oraz wykorzystują fakt bycia osobami medialnymi, by uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny. Ich działaniom przeciwstawia się grupa śmiałków pod nazwą The Boys, której członkowie za wszelką cenę pragną ujawnić hipokryzję superbohaterów oraz zemścić się za wyrządzone krzywdy.

Jak właśnie ujawniono, drugi sezon „The Boys” swoją premierę będzie mieć 4 września, kiedy to udostępnione zostaną 3 pierwsze odcinki nadchodzącego sezonu. Kolejne odcinki będą publikowane na platformie Amazon co tydzień. Oznacza to, że zmienia się sposób dystrybucji serialu – zamiast wypuszczenia całego, ośmioodcinkowego sezonu w całości, jak miało to miejsce w przypadku pierwszego sezonu, widzowie będa musieli czekać na nowe odcinki tydzień.  

W drugim sezonie The Boys zostaną zmuszeni do ucieczki przed ścigającymi ich superbohaterami oraz będą musieli na nowo wymyślić plan walki przeciw spółce Vought. Hughie, Mother’s Milk, Frenchie i Kimiko będą starali dostosować się do nowej rzeczywistości oraz życia w ukryciu, podczas gdy Billy Butcher zniknął bez śladu. Natomiast Starlight wciąż będzie szukała swojego miejsca w grupie The Seven, a Homelander sięgnie po pełnię władzy. W przejęciu całkowitej kontroli przeszkodzi mu jednak Stormfront (Aya Cash, „You’re the Worst”) – świetnie operująca mediami społecznościowymi najnowsza członkini zespołu, będąca ucieleśnieniem współczesnego rasizmu i nacjonalizmu. Dodatkowo w mieście pojawi się Supervillian, ktorego obecność wywoła ogólnospołeczne niepokoje, co spróbuje wykorzystać Vought. 

Poniżej możecie zobaczyć pierwszą scenę z udziałem Stormfront, która nie zaskarbiła sobie przyjaźni Homelandera i Queen Maeve, a przynajmniej nie od razu. 

Dodatkowo, podczas spotkania online twórców oraz członków obsady „The Boys” udostępniono pierwsze trzy minuty drugiego sezonu, rozgrywające się w siedzibie korporacji Vought. 

Zaprezentowano także oficjalny plakat nadchodzacego sezonu: 

The Boys, Amazon Prime Video

Pierwszy sezon „The Boys” jest dostępny na Amazon Prime Video.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Boys

Adaptacja komiksów Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Tytułowa grupa The Boys musi zrobić wszystko, by powstrzymać superbohaterów, którzy za bardzo dali się ponieść …


Recenzje


Aktualności

Kiedy zobaczymy 2. sezon „The Boys”?

Jak poinformował na Twitterze twórca serialu, Eric Kripke, zdjęcia do drugiej serii zakończyły się dziś o 2:15 w nocy czasu amerykańskiego. Zdradził on również, …