Aktualności

Rodzna Alverezów niedługo znów zagości na naszych ekranach! Niestety, uratowany przez stację Pop TV serial powróci już bez uwielbianej przez fanów czołówki.

Fani „One Day at a Time” mają za sobą rok pełen emocji – 2019 przyniósł nie tylko premierę najbardziej wzruszającego sezonu serialu, ale także jego kasację, a w końcu i niespodziewane uratowanie produkcji przez stację Pop TV. Tegoroczna wiosna powinna jednak wynagrodzić nadszarpnięte nerwy, bo już 25 marca „One Day at a Time” powróci z 13-odcinkowym czwartym sezonem

Jak podaje oficjalny opis nadchodzących odcinków, w czwartym sezonie Penelope będzie odkrywać swój nowy i dość niespodziewany związek, jej matkę Lydię dotknie kryzys religijny (przy okazji dowiemy się nieco więcej o jej wycieczce na Kubę z doktorem Berkowitzem), a relacja Schneidera i Avery zacznie się pogłębiać. W tym czasie Elena będzie przygotowywać się do studiów, a Alex zacznie chodzić na randki. 

Niestety showrunnerka serialu Gloria Calderón Kellett ujawniła, że przed odcinkiem nie zobaczymy już charakterystycznej czołówki wykonywanej przez Glorię Estefan. Decyzja o wycięciu piosenki związana jest prawdopodobnie z ograniczeniami czasowymi istniejącymi w telewizji kablowej, których brak w przypadku platform takich jak Netflix. 

One Day at a Time, Netflix, Pop TV
Kadr z serialu „One Day at a Time”

Serial skupia się na życiu kubańsko-amerykańskiej rodziny z Los Angeles, w której skład wchodzą samotna matka Penelope (Justina Machado), dwójka jej dzieci, Alex (Marvel Ruiz) i Elena (Isabella Gomez), oraz matka Penelope – Lydia (Rita Moreno). Seria porusza często niełatwe tematy, takie jak depresja, uprzedzenia czy trudne relacje rodzinne, jednak twórcy robią to z dużą dozą empatii i zrozumienia dla swoich bohaterów, dzięki czemu zdobyła uznanie wśród widzów i krytyków. 

„One Day at a Time” to jedna z najlepiej ocenianych komedii w serwisie Rotten Tomatoes – średnia pozytywnych recenzji krytyków to kolejno 94%, 100% i 100%. 

Wszystkie dotychczasowe sezony serialu dostępne są na Netflixie. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

One Day at a Time

Fabuła śledzi losy kubańsko-amerykańskiej rodziny. Świeżo rozwiedziona Penelopie Alvarez, która niedawno wróciła z wojska, z pomocą staroświeckiej matki stara się …


Recenzje


Aktualności