Aktualności

Jak długo będziemy musieli czekać na powrót „Marvel’s Runaways? Czy fani dostaną wreszcie upragnione nawiązanie do całego MCU?

Dzielni bohaterowie z „Marvel’s Runaways” powrócą na nasze ekrany już 21 grudnia, i to w aż 13 odcinkach, które zostaną wypuszczone za jednym zamachem przez platformę Hulu.

Runaways, Marvel, Hulu, sezon 2
Kadr z serialu

Grupa nastolatków pod koniec pierwszego sezonu podjęła drastyczną decyzję o ucieczce z domu, z dala od swoich rodziców, którzy okazali się być całkiem inni, niż ich pociechy mogłyby się tego spodziewać. Co wiemy o drugiej odsłonie serialu? Podczas gdy „uciekinierzy” będą szukać schronienia i pożywienia, będą również troszczyć się o siebie nawzajem i zaczną zdawać sobie sprawę z tego, że mają tylko siebie, na dobre i na złe. Do Jonah, przewodniczącego organizacji PRIDE dotrze tajemnicza wiadomość. Czy któreś z dzieciaków okaże się kretem? PRIDE skupi się przede wszystkim na szukaniu swoich dzieci, podczas gdy Jonah będzie realizował swoje mroczne plany.

Ujawniono również, że czas akcji sezonu drugiego będzie miał miejsce zaledwie od 24 do 36 godzin od finałowej sceny z sezonu pierwszego. Josh Schwartz, jeden z twórców serialu ogłosił także, że dostaniemy jakieś nawiązanie do całego MCU (Kinowego Uniwersum Marvela).

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Runaways

Bohaterami serialu jest szóstka nastolatków, których drogi rozeszły się po śmierci dawnej koleżanki. Po odkryciu prawdy o swoich rodzicach przyjaciele muszą jednak …


Recenzje


Aktualności