Aktualności

BBC podzieliło się datą premiery walijskiego serialu w swojej telewizji. Jest na co czekać.

„Keeping Faith” to nowy, ośmioodcinkowy serial, produkowany w Walii. Pierwotnie był emitowany w stacji S4C, następnie trafił na BBC Iplayer, a teraz zmierza na ekrany telewizorów w BBC One. 

Serial stał się niesamowitym hitem na platformie streamingowej, obejrzało go już aż 10 milionów widzów. Główną rolę w „Keeping Faith” gra Eve Myles, znana ze spin-offa „Doctor Who” – „Torchwood” – oraz „Broadchurch”. Premiera telewizyjna nastąpi 12 lipca o 21:00, czasu brytyjskiego. 

Eve Myles w Keeping Faith
Eve Myles w roli głównej

Serial opowiada historię Faith Howells (w tej roli Myles), która odkrywa niepokojące tajemnice partnera biznesowego jej męża, po tym jak jej druga połówka (w tej roli Bradley Freegard, prywatnie mąż aktorki) znika. Wplątana w zawieruchę  intryg, stara się poradzić sobie z życiem rodzinnym, pracą radcy prawnego i odnalezieniem męża oraz próbą odkrycia jego prawdziwej tożsamości.

Serial stara się badać postać Faith Howells, gdy ta rozplątuje sieci kłamstw i oszustw, bardziej, niż dociekać winowajców różnych zdarzeń.

Druga seria jest już w przygotowaniu, chociaż BBC oficjalnie jej nie zamówiło. Nie wiadomo także, gdzie będzie emitowana. 

Źródło: digitalspy.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.