Aktualności

Netflix ogłosił datę premiery długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu „3%”.

Fani na całym świecie bardzo długo czekali na informację, kiedy będą mieli możliwość zobaczyć na Netflixie kontynuację przygód bohaterów serialu „3%”. Finałowy odcinek poprzedniej serii pozostawił wszystkich z wieloma pytaniami, obiecując naprawdę emocjonującą przygodę w kontynuacji.

Fabuła została utrzymana w klimacie dystopijnego thrillera, który przenosi widzów w świat przyszłości, gdzie ludzie żyją podzieleni na dwie grupy: uprzywilejowanych oraz żyjących w skrajnej biedzie. W celu powstrzymania ewentualnych buntów bogaci organizują co roku zawody, dające możliwość dołączenia do ludzi mieszkających po „lepszej stronie”. Śmiałkowie mogą podejść do tych rozgrywek tylko raz, wyłącznie po osiągnięciu odpowiedniego wieku. Droga do „lepszej strony” jest jednak bardzo trudna, wypełniona licznymi testami, które sprawdzają charakter oraz przydatność kandydatów dla uprzywilejowanego społeczeństwa.

W zapowiedzi możemy zobaczyć ujęcia wyspy, na którą trafiają nieliczni wybrani. Widzowie ponownie będą mogli śledzić również losy bohaterów pierwszego sezonu, którym nie udało się przejść testów.

W obsadzie serialu znaleźli się: Bianca Comparato („Romance Policial: Espinosa”), Rodolfo Valente („Malhacao”), Vaneza Oliveira, Viviane Porto („Chocolate com Pimenta”) oraz Luciana Paes („Me Chama de Bruna”). Twórcą serialu i osobą odpowiedzialną za scenariusz jest Pedro Aguilera.

Premiera na platformie Netflix już 27 kwietnia 2018 roku.

 

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

3%

Niedaleka przyszłość. Świat podzielony został na dwie części: rajską wyspę, którą zamieszkuje elita oraz biedne terytorium slumsów. Młodzi ludzie z brudnej sfery …