Aktualności

Serial o Kimmy Schmidt jest dostępny od 6 marca 2015 roku na platformie Netflix. Po udanych trzech sezonach zadecydowano o przedłużeniu produkcji o kolejny.

Czwarty sezon „Unbreakable Kimmy Schmidt” ma szansę na otrzymanie nominacji do nagród Emmy. Przynajmniej jego połowa, bo żeby produkcja była wzięta pod uwagę, odcinki muszą zostać wyemitowane do 31 maja. Serial będzie podzielony na dwie sześcioodcinkowe części – premiera pierwszej już 30 maja 2018 roku. Data drugiej nie jest jeszcze znana. 

Unbreakable Kimmy Schmidt, Kimmy Schmidt, Ellie Kemper

 

Żyła w niewoli, zamknięta w bunkrze. Tytułowa bohaterka serialu, 29-letnia Kimmy Schmidt (w tej roli Ellie Kemper, znana z filmów takich jak „Sex Tape” czy „21 Jump Street”) po 15 latach od porwania przez sektę ma zamiar rozpocząć nowe życie w Nowym Jorku. Razem z Titusem (Tituss Burgess) wynajmuje mieszkanie od Lillian Kaushtupper (Carol Kane, znana z serialu „Gotham”). Optymistycznie nastawiona do świata Kimmy dostaje pracę jako opiekunka syna Jacqueline Voorhees, żony milionera (Jane Krakowski) i zostaje jej jedyną przyjaciółką.

Źródło: TVLine.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Unbreakable Kimmy Schmidt

Po piętnastu latach życia w sekcie, Kimmy Schmidt rozpoczyna nowe życie w Nowym Jorku. Niezrozumienie świata, do którego powróciła, doprowadza do wielu śmiesznych …