Aktualności

Już niedługo powrócimy do przygód Davida Hallera i odkryjemy, w jaki sposób zakończy się jego historia.

„Legion” bazuje na komiksach z serii X-Men i opowiada o Davidzie Hallerze, który jest pewien – zgodnie ze stawianymi diagnozami – że cierpi na schizofrenię. W szpitalu psychiatrycznym poznaje nową pacjentkę, Syd, która niezmiernie go fascynuje. Z pomocą jej i grupy mutantów, dowodzonych przez Melanie Bird, odkrywa prawdę o sobie i swoich zdolnościach.

Stacja FX zapowiedziała datę premiery trzeciego sezonu, będącego finałową częścią opowieści o Davidzie. Pierwszy odcinek zadebiutuje w nocy z 24 na 25 czerwca.

legion, fx, sezon 3
Kadr z serialu

Showrunner produkcji, Noah Hawley, zapowiedział czego możemy spodziewać się po początku sezonu:

Gdy ostatnio widzieliśmy Davida, opuścił placówkę należącą do Division 3, czując, że wszyscy ci ludzie, którzy mieli kochać go bezwarunkowo, odwrócili się od niego – dlatego też udał się w miejsce, gdzie może zaznać takiej miłości. Założył więc grupę, która może pomóc ulżyć ludziom w ich bólu.

Wśród zapowiedzianych postaci w finałowym sezonie pojawi się nowa mutantka Switch, odgrywana przez Lauren Tsai („Terrace House: Aloha State”). Jej zdolność podróży w czasie będzie kluczowa dla planów Davida, który chce naprawić wyrządzone przez siebie szkody. Nie zabraknie także rodziców Davida – jego matkę Gabrielle zagra Stephanie Corneliussen („Mr. Robot”, „Deception”), natomiast w Profesora X wcieli się Harry Lloyd („Game of Thrones”, „Counterpart”).

Źródło: marvel.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Aktualności