Aktualności

Pierwszy serial Ryana Murphy'ego powstały we współpracy z Netflixem doczekał się drugiego sezonu. Jeden z aktorów właśnie zdradził, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków „The Politician”.

„The Politician” skupia się na postaci Paytona Hobarta – ambitnego, bogatego nastolatka z Kalifornii, który zrobi wiele, by zdobyć władzę. Nim jednak zasiądzie na fotelu prezydenta Stanów Zjednoczonych, zamierza zostać przewodniczącym swojego liceum. W obsadzie serialu znależli się m.in. Ben Platt („Pitch Perfect”), Gwyneth Paltrow („Iron Man”), Zoey Deutch („Zombieland: Double Tap”) oraz Jessica Lange („American Horror Story”). 

Jak poinformował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odtówrca głównej roli, Ben Platt, „The Politician” powróci z drugim sezonem w połowie czerwca. Wiemy również, że wszystkie siedem odcinków udało się nagrać oraz zmontować tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa. 

The Politician, Netflix
Kadr z pierwszego sezonu „The Politician”

„The Politician” to pierwsza z produkcji Ryana Murphy’ego („American Crime Story”, „Hollywood”) powstała we współpracy z Netflixem. Scenariusz do serialu został napisany przez Murphy’ego, Brada Falchuka („American Horror Story”, „9-1-1”) oraz Iana Brennana („Pose”, „Glee”). 

Źródło: Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Politician

Odkąd ambitny student Payton Hobart skończył siedem lat, wiedział jedno: w przyszłości zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Najpierw musi się jednak zmierzyć …


Recenzje