Aktualności

Prace na planie zdjęciowym drugiego sezonu „The Boys” właśnie dobiegły końca! Dodatkowo, wiemy już, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków serialu.

Jak poinformował na Twitterze twórca serialu, Eric Kripke, zdjęcia do drugiej serii zakończyły się dziś o 2:15 w nocy czasu amerykańskiego. Zdradził on również, że premiera nadchodzących odcinków nastąpi latem 2020 roku, czyli około rok po debiucie pierwszego sezonu. 

Do stałej obsady serialu ma dołączyć Aya Cash („You’re the Worst”), która wcieli się w Stormfront – główny czarny charakter drugiego sezonu. Nie będzie ona jednak, jak w komiksie, nazistką wprost z lat 40. XX wieku, a uosobieniem współczesnego rasizmu i nacjonalizmu, które na co dzień widzimy w wiadomościach oraz social mediach. Pojawić się ma również Terror, czyli psi przyjaciel Billy’ego znany z komiksowego pierwowzoru.

The Boys, Amazon
Grafika promująca pierwszy sezon „The Boys”

„The Boys” rozgrywa się w świecie, w którym superbohaterowie jedynie z pozoru są ideałami, a swoje wady i grzechy starannie ukrywają dzięki działaniom korporacji, której podlegają. Nadużywaniu mocy przeciwstawia się jednak grupa znana jako Boys, której członkowie za wszelką pragną ujawnić hipokryzję superbohaterów oraz zemścić się za wyrządzone przez nich krzywdy.

Serial dostępny jest na Amazon Prime Video.

Źródło: Twitter

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Boys

Adaptacja komiksów Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Tytułowa grupa The Boys musi zrobić wszystko, by powstrzymać superbohaterów, którzy za bardzo dali się ponieść …


Recenzje