Aktualności

Uwielbiana przez wiele osób seria powraca wreszcie z drugim sezonem. Wiemy, kiedy swoją premierę będzie miała kolejna odsłona. Wraz z datą premiery został opublikowany plakat promujący nowy sezon.

Jeśli tęskniliście za „The End of the F***ing World”, to możecie już przestać, ponieważ serial powróci na nasze ekrany już 5 listopada! 

„The End of the F***ing World” to historia bazująca na komiksie Charlesa Foremana. Opowiada o dwójce nastolatków – Jamesie i Alyssie. Chłopak uważa się za psychopatę, pewnego dnia postanawia popełnić morderstwo i rozpoczyna poszukiwania odpowiedniego celu. Alyssa to buntowniczka, której udaje się namówić Jamesa na wspólną ucieczkę, nie wiedząc, że chłopak planuje zrobić z niej swoją pierwszą ofiarę.

Sezon pierwszy zakończył się ogromnym clifhangerem, zostawiając fanów z domysłami, co mogło stać się z Jamesem. No cóż, plakat, który opublikował Netflix, odpowiada jednoznacznie na to pytanie, ponieważ Alyssa siedzi sama przy stoliku, a na nim stoi urna. Plakat możecie zobaczyć poniżej:

Netflix, The End of the Fucking World, Alyssia
Plakat promujący drugi sezon serialu.

Serial powróci na Netflix z drugim sezonem już 5 listopada.

Źródło: Netflix Polska

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The End of the F***ing World

Dwójka nastoletnich outsiderów – samozwańczy psychopata James i zbuntowana Alyssa – postanawiają uciec z domu, by odnaleźć siebie.