Aktualności

„Atypical” powróci już niedługo z trzecim sezonem, a tymczasem Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia promocyjne z nadchodzących odcinków.

Nowy sezon „Atypical” trafi na Netflixa już 1 listopada tego roku. W nadchodzących odcinkach możemy spodziewać się pierwszych kroków Sama (Keir Gilchrist) na uniwersytecie, a także miłosnych rozterek Casey (Brigette Lundy-Paine), która w ostatnim sezonie zaczęła czuć coś do swojej najlepszej przyjaciółki. 

Oprócz daty powrotu, Netflix dodatkowo udostępnił pierwsze zdjęcia z nadchodzących odcinków, na których widzimy m.in. Sama podczas kursu artystycznego oraz Casey kontynuującą naukę w szkole prywatnej. 

Atypical

Atypical

Atypical

„Atypical” skupia się na życiu nastoletniego Sama ze spektrum autystycznym, który decyduje się na znalezienie miłości. Chęć samodzieności chłopaka wpływa na funkcjonowanie jego całej rodziny, która musi stawić czoła nie tylko osobistym problemom, ale także diametralnym zmianom jakie ich czekają. 

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Atypical

Sam Gardner, mieszkający w Connecticut 18-latek z autyzmem, postanawia rozpocząć życie towarzyskie. Zwierza się z tego ojcu, który pomaga chłopakowi zaimponować …


Aktualności