Aktualności

Niemiecki serial „Dark” w ciągu jednego sezonu przyciągnął rzesze fanów z całego świata. Niedawno poznaliśmy datę premiery drugiego sezonu, dzisiaj natomiast twórcy uraczyli nas jego zwiastunem... a może nawet zapowiedzią trzeciej serii?

Serial „Dark” skupia się na zniknięciu dwójki dzieci w małym niemieckim miasteczku, w którym koncepcja czasu została wywrócona do góry nogami. Zagadką w tym przypadku nie jest to, kto porwał dzieci, lecz... kiedy.

W pierwszym sezonie Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do roku 2020. W międzyczasie jego przyjaciele – Martha, Magnus i Franziska – starają się odkryć, w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się wokół nich.

[AKTUALIZACJA: 31.05.2019] 

Platforma Netflix wypuściła zwiastun oraz plakat promujący kolejny sezon serialu. 

dark, plakat, 2 sezon, 3 sezon, netflix

Sezon drugi to kontynuacja losów czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. W ośmiu godzinnych odcinkach bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Do obsady w tej części dołączają Sandra Borgmann, Winfried Glatzeder, Dietrich Hollinderbäumer i Sylvester Groth.

W tytule zwiastuna wyraźnie widać napis „zwiastun trylogii” co wyraźnie zapowiada nam sezon trzeci, potwierdzony przez Netflix.

Nowy sezon „Dark” pojawi się na Netflixie 21 czerwca. 

Źródło: Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dark

Serial skupia się na zniknięciu dwójki dzieci w małym niemieckim miasteczku, w którym koncepcja czasu została wywrócona do góry nogami. Zagadką w tym przypadku …


Recenzje


Aktualności