Aktualności

Dark Horse Entertainment, studio odpowiedzialne za stworzenie „The Umbrella Academy”, wyprodukuje nowe seriale dla Netflixa.

Niedawna premiera serialu „The Umbrella Academy” przyniosła niespodziewanie dobre wyniki oglądalności. Zauważył to Netflix, który zajmował się jego dystrybucją globalną, skutkiem czego jest ogłoszenie zawarcia nowej umowy z twórcami serialu. Dark Horse Entertainment od teraz będzie przedstawiać swoje propozycje nowych produkcji Netflixowi, co oznacza o wiele więcej stylu „The Umbrella Academy” na platformie streamingowej w niedalekiej przyszłości.

The Umbrella Academy, Netflix, Dark Horse Entertainment
Kadr z serialu „The Umbrella Academy”
 

Na chwilę obecną nie wiadomo czego mogą spodziewać się abonenci Netflixa, ale pewnym jest, że powstanie przynajmniej kilka produkcji we współpracy z Dark Horse Entertainment, będących horrorem, komedią, kinem familijnym i przede wszystkim superbohaterskim. Umowa dotyczy nie tylko seriali, ale także pełnometrażowych filmów, które również trafią na Netflix.

 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Umbrella Academy

Serial bazujący na serii komiksów autorstwa Gerarda Waya i zilustrowanych przez Gabriela Bá. Historia opowiada o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów, zmuszonych …