Aktualności

Fani „Dark” mogą zacierać ręce – właśnie ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu produkcji. Finał pierwszej serii pozostawił mętlik w głowach wielu widzów. Czego możemy spodziewać się po kontynuacji historii?

„Dark” skupia się na historii zaginięć dwóch chłopców w małym niemieckim miasteczku. Jak się okazuje, w grę wchodzą nie tylko tajemnice mieszkańców, ale także skomplikowane zawiłości związane z… czasem.

Serial jest pierwszą niemiecką produkcją oryginalną od Netflixa, która zyskała uznanie serialomaniaków. Prace nad drugim sezonem właśnie ruszyły. Kontynuacja będzie liczyć 8 odcinków, zaś zdjęcia powstają w okolicach Berlina. Za reżyserię i produkcję odpowiadają Baran bo Odar oraz Jantje Friese.

Twórcy ogłosili także, że widzowie mogą spodziewać się nowych płaszczyzn czasowych oraz bohaterów. Do obsady dołączyli Sylvester Groth („Inglourious Bastards”), Winifried Glatzeder („Kundschafter des Friedens”) oraz Sandra Borgmann („Alarm für Cobra 11 – Die Autobahnpolizei”).

dark, drugi sezon, zdjęcia, rozpoczęcie produkcji

Udostępniono również zdjęcie przedstawiające fragment scenariusza. Jedno jest pewne – na widzów czekają kolejne zagadki. 

Data premiery drugiego sezonu nie jest jeszcze znana.

Źródło: materiały prasowe 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dark

Serial skupia się na zniknięciu dwójki dzieci w małym niemieckim miasteczku, w którym koncepcja czasu została wywrócona do góry nogami. Zagadką w tym przypadku …


Aktualności