Aktualności

Szczegóły dotyczące nowego sezonu „Daredevila” nadal nie zostały ogłoszone, ale fani coraz częściej mogą odkrywać, o czym opowie nadchodząca seria. Nowe zdjęcie sugeruje kolejną historię zapożyczoną z komiksów. O co dokładnie chodzi?

„Daredevil” to produkcja będąca współpracą Marvela i Netflixa. Opowiada o niewidomym prawniku z Hell’s Kitchen, który dzięki niezwykle wyczulonym pozostałym zmysłom zwalcza przestępczość jako Daredevil.

Na zdjęciu widać Matta Murdocka (odgrywanego przez Charliego Coxa) w czarnym stroju oraz kogoś udającego Daredevila, buszującego po siedzibie gazety „New York Bulletin”, dla której pracuje Karen Page.

daredevil, marvel, netflix, sezon 3
Zdjęcie z 3. sezonu „Daredevila”

Nadchodzący sezon ma bazować na komiksach „Born Again” Franka Millera oraz „Guardian Devil” Kevina Smitha. Powyższe zdjęcie zdaje się potwierdzać, że zobaczymy w serialu historię stworzonę przez Millera, w której Wilson Fisk wynajął naśladowcę bohatera, by zniszczyć jego dobre imię. Istnieje szansa, że wcieli się w niego Wilson Bethel, który prawdopodobnie odegra rolę znanego przeciwnika Diabła z Hell's Kitchen – Bullseye'a.

Nie jest jeszcze znana data premiery trzeciego sezonu, ale możemy spodziewać się jej jeszcze w tym roku.

Źródło: cosmicbooknews.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …


Aktualności