Aktualności

Chociaż na powrót mściciela z Hell's Kitchen przyjdzie poczekać nam do końcówki tego roku, widać, że twórcy „Daredevila” nie próżnują. Do obsady dołączył nowy aktor, który wcieli się w postać regularną w nadchodzącym sezonie.

„Daredevil” to produkcja będąca współpracą Marvela i Netflixa. Opowiada o niewidomym prawniku z Hell’s Kitchen, który dzięki niezwykle wyczulonym pozostałym zmysłom zwalcza przestępczość jako Daredevil. Wydarzenia z „The Defenders” zakończyły się sporym cliffhangerem dla fanów przygód Matta Murdocka, którzy jeszcze przez kilka miesięcy muszą poczekać na kolejną odsłonę „Daredevila”.

Do obsady trzeciego sezonu dołączył Jay Ali („The Fosters”). Aktor zagra Rahula „Raya” Nadeema; będzie to uczciwy, ale ambitny agent FBI, gotowy zrobić wszystko dla swojej rodziny. W sprawie obsadzenia Aliego wypowiedział się showrunner produkcji, Erik Oleson:

Uwielbiam Jaya Aliego. Nie jest łatwo dołączyć do tak utalentowanej obsady jak ta w „Marvel’s Daredevil” – Jay zachwycił nas podczas przesłuchania. Jego poruszający występ w trzecim sezonie pokaże światu, że jest wschodzącą gwiazdą.

Jay Ali, The Fosters, Daredevil, sezon 3, obsada, angaż, rola
Jay Ali w serialu „The Fosters”

 

W nadchodzącym sezonie ponownie wystąpią: Charlie Cox (Matt Murdock), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson) oraz Vincent D’Onofrio (Wilson Fisk). Dodatkowo pojawią się Wilson Bethel („Hart of Dixie”) oraz Joanne Whalley („The Borgias”).

Dokładna data premiery trzeciego sezonu nie jest jeszcze znana, ale nastąpi jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w październiku bądź listopadzie.

Źródło: news.marvel.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …


Marvel's The Defenders

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist łączą siły w walce ze wspólnymi wrogami, których działania zagrażają bezpieczeństwu Nowego Jorku.


Aktualności