Aktualności

Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Netflixa, „Marvel’s Daredevil”, zostały zakończone kilka dni temu. Na premierę kolejnych odcinków musimy jednak jeszcze trochę poczekać. Informowaliśmy już o kilku zmianach castingowych, teraz internet obiegła kolejna wieść – czyżby w Hell's Kitchen miał pojawić się nowy złoczyńca?

„Marvel’s Daredevil” to adaptacja komiksu, opowiadająca o niewidomym prawniku. Matt Murdock posiada niezwykle wyczulone zmysły oraz zna sztuki walki – postanawia wykorzystać swoje umiejętności do zwalczania przestępczości.

Produkcja Netflixa doczekała się dwóch sezonów i spotkała się z pozytywnym odbiorem widzów. Daredevil pojawił się także w „The Defenders” – produkcji, która łączyła pozostałe seriale z uniwersum Marvela, czyli „Jessicę Jones”, „Luke’a Cage’a” oraz „Iron Fist”. Twórcą jest Drew Goddard, który pracował przy „The Defenders”.

Elizabeth Vastola, pracująca jako kostiumograf przy „Daredevilu” oraz „Jessice Jones”, udostępniła na swoim instagramie zdjęcie, na którym uwieczniona została kurtka, jaką noszą członkowie obsady. Widoczna jest na niej tarcza – fani rozpoznali w niej znak Bullseye’a, bohatera komiksu będącego jedną z nemesis Daredevila. Informacja nie została potwierdzona, jednak pojawiły się liczne spekulacje dotyczące wystąpienia tej postaci w trzecim sezonie. Zdjęcia nie można już jednak zobaczyć na instagramie Vastoli, ponieważ zostało usunięte.

daredevil, season 3, bullseye, sezon 3, bullseye, marvel, serial, netflix, kiedy
Zdjęcie z instagrama Elizabeth Vastoli

W rolach głównych występują Charlie Cox (Matt Murdock), Deborah Ann Woll (Karen Page), Elden Henson (Foggy Nelson) i Vincent D’Onofrio (Wilson Risk). W trzecim sezonie pojawi się także m.in. Joanne Whalley („The Borgias”). 

Data premiery trzeciego sezonu produkcji nie jest znana. Nowe odcinki zobaczymy prawdopodobnie jesienią lub dopiero pod koniec roku.

Źródło: scrrenrant.com

 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …


Aktualności