Aktualności

Nadeszła informacja, której część osób obawiała się od momentu kasacji seriali „Luke Cage” i „Iron Fist” – hitowy tytuł tworzony przez Marvela i Netflixa także nie otrzymał przedłużenia na kolejny sezon.

„Daredevil” to produkcja będąca koprodukcją Marvela i Netflixa. Opowiada o niewidomym prawniku z Hell’s Kitchen, który dzięki niezwykle wyczulonym pozostałym zmysłom zwalcza przestępczość jako Daredevil.

Serial został skasowany po trzecim sezonie, który uzyskał bardzo dobrze opinie – ocenę 7,69/10 i 94% „świeżości” w serwisie Rotten Tomatoes. Jak głosi oficjalne oświadczenie platformy Netflix w tej sprawie:

„Marvel’s Daredevil” nie wróci z czwartym sezonem na Netflixie. Jesteśmy niewyobrażalnie dumni z ostatniego, finałowego sezonu i mimo że to bolesna wiadomość dla fanów, uważamy że najlepiej będzie skończyć w tak dobrym momencie. Dziękujemy showrunnerowi Erikowi Olesonowi, scenarzystom, doskonałej ekipie i niesamowitej obsadzie, w tym Charliemu Coxowi odgrywającemu Daredevila, jesteśmy też wdzięczni za fanów, którzy wspierali ten serial przez lata. Pomimo zakończenia serialu na Netflixie trzy istniejące sezony pozostaną na platformie na przyszłe lata, podczas gdy postać Daredevila będzie żyła w przyszłych projektach Marvela.

daredevil, marvel, mcu, netflix, kasacja, sezon 3, sezon 4
Kadr z serialu

Ostatnia część oświadczenia, mówiąca o „przyszłych projektach”, pozwala mieć nadzieję na powrót tego bohatera, może w produkcji stworzonej dla nadchodzącej platformy Disney+, ale na tę chwilę nic takiego nie zostało zapowiedziane.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Marvel's Daredevil

Niewidomy prawnik Matt Murdock postanawia wykorzystać swoje niezwykle wyczulone zmysły, aby walczyć ze światem przestępczym Nowego Jorku. Jego umiejętności sztuki …


Aktualności